Başa Dön

Pınar ve Gürkan’ın Mutlu Günü

blank

Pınar ve Gürkan’ın Mutlu Günü

Okuma süresi 1 dakika

Altunkaynak kuyumcluğun sahiplerinden Ayşegül Pınar Altunkaynak ile Net Global Gayrimenkul’un sahibi Gürkan Ünyazıcı J.W Marriott Otel’de düzenlenen şık bir düğünle dünya evine girdi.

 Geçtiğimiz yıl bir düğününde tanışan ve ilk adımı eylül ayında nişanlanarak atan çifti mutlu sona kavuşturacak düğün, aileler ve yakın dostların katılımıyla gerçekleşti. Nikahtan önce gerçekleştirilen kokteylin ardından yemeğe geçen konuklar genç çiftin salona girişiyle alkış tufanı oluşturdu. Pronovias marka gelinliği ile göz kamaştıran Ayşegül Pınar Altınkaynak ile damat Gürkan Ünyazıcı nikahın ardından gerçekleştirdikleri dans ile davetlileri büyüledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.