© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Pet Holding’te Tanıtkan Sergisi

Pet Holding’te Tanıtkan Sergisi

Başarılı fotoğraf sanatçısı Recep Peker Tanıtkan, eserlerini yirmi birinci kişisel sergisinde Pet Holding’te ziyaretçileri için sergiledi.

Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği sergi aynı zamanda Pet Holding’in kırkıncı yılının kutlandığı zamanda gerçekleşti. Ev sahipliğini Pet Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Pınar Köksal’ın yaptığı sergide Tanıktan’ın eserleri davetliler tarafından büyük bir dikkatle incenlendi. Fotoğrafçılık alanında kırkbir yılı dolduran Tanıtkan’a ithafen Pınar Hanım “ Kırkbir kere maşallah dedi.” Tanıktan ise “Sergicilik anlamında beni hiç bir zaman yalnız bırakmayan Pet Holding’e teşekkürlerimi sunuyorum.” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.