Başa Dön

Paha Biçilemez Koleksiyona Yoğun ilgi

blank

Paha Biçilemez Koleksiyona Yoğun ilgi

Okuma süresi 1 dakika

Ülkemizin tanınımış mücevher markalarndan Urart ve MasterCard iş birliği ile “40 yıl 40 Mücevher Sergisi” cemiyet hayatnın seçkin isimlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Urart’n Nişantaşı Mağazası’nda düzenlenen etkinlikte, Master Card’ın “Paha Biçilemez şehirler” Projesi’nin bir parçası olarak “Paha Biçilemez İstanbul” adıyla hayata geçirildi. projeninde tanıtımı yapıldı. Bu güzel günde Urart’n kırk yıldan bu güne kadar oluşturduğu eşsiz koleksiyonlarından mücevheler konuklara sunuldu. Davette ayrca DJ Metin Barm kırk yıl öncesinden günümze kadar gelen parçaların olduğu güzel performansı ile konuklara keyifli bir gün geçirmelerini sağlad. MasterCard kullanıcılarının, İstanbul’un paha biçilemez güzelliklerini deneyimlemesine imkan verecek ayrıcalıkların sunulduğu güzel bir platform aracılıyla İstanbul meraklıları ile buluşan “Paha Biçilemez İstanbul” tanıtımda davetlilerin beğenisini kazandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.