Başa Dön

Pablo Picasso Sergisi

blank

Pablo Picasso Sergisi

Okuma süresi 1 dakika

CerModern’de gerçekleştirilen Pablo Picasso’nun doğduğu evden ve Malagadaki Museo Casa Natal Koleksiyonu’ndan seçilen gravür, seramik ve Picasso’nun kişisel eşyalarından oluşan “Picasso: Doğduğu Evden Gravürler ve Seramikler” isimli sergi, Ankaralı sanatseverlerle buluştu.

Pet Holding’in ana sponsorluğunu üstlendiği, Picasso’nun geçmişi ve ressamlığa nasıl başladığının anlatıldığı bir söyleşi ile açılan Pablo Picasso’nun Doğduğu Evden Gravürler ve Seramikler sergisi Ankaralı sanatseverlerle buluştu. Başkentlilerin büyük beğenisini toplayan sergide davetliler oldukça şıktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.