Başa Dön

ÖZMEN’DEN ŞIK SEMİNER

blank

ÖZMEN’DEN ŞIK SEMİNER

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden iş kadını Özgün Özmen, profesyonel öğrenci koçluğuna hızlı bir giriş yaptı.
Özgün Özmen Ankara Swiss Hotel’de profesyonel öğrenci koçluğuna dair bir seminer düzenledi. Seminere Ankara cemiyet yaşamının önde gelen isimleri katıldı. Seminerde Ana konu olarak “Onları daha iyi anlamak için nasıl dinlemeliyiz?” konusu işlendi. Özmen, seminere katılan annelere tavsiyeler vererek nasıl bir ebeveyn olmaları gerektiğini anlattı. Davetliler, seminer sonrası düzenlenen kokteylde sohbet etme imkanı buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: