Başa Dön

Özel Tasarım Çantalara Yoğun İlgi

Özel Tasarım Çantalara Yoğun İlgi

Tayfun Mumcu Mobilya’nın ev sahipliğini yaptığı ve tasarımında Güneş Mutlu Mavituncalılar’ın imzası bulunan Mehry Mu marka çantaların tanıtıldığı davet, Ankara cemiyet hayatının ünlü simalarını bir araya getirdi.

Güneş Mutlu Mavituncalılar’ın tasarımını yaptığı çantalar farklı renk ve model seçenekleriyle büyük ilgi gördü. Organizasyonu Nihat Özdemir’in gelini Aslı Özdemir’in üstlendiği davette İstanbullu tasarımcı Güneş Mutlu Mavituncalılar’ın özel yapım çantaları Ankara cemiyetinin seçkin hanımlarına sunuldu. Dört sene önce çanta tasarlamaya başlayan Mavituncalılar, Fatmanın eli ve Selçuklu Güneşi sembollerinden esinlenerek yarattığı tasarımlarda bu işaretlere yer verdi. Süet ve derinin yoğun olarak kullanıldığı tasarımlarda zümrüt yeşili, kiremit, hardal ve gri tonları ağırlıktaydı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.