Başa Dön

Organ Bağışını Desteklediler

blank

Organ Bağışını Desteklediler

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, organ bağışına destek amacıyla “Hayat Bağışlamak Elinizde” sloganıyla başlatılan farkındalık kampanyasına sivil toplum kuruluşlarından destek geldi.

Ankara Üniversitesi’nin organ bağışına dikkat çekmek amacıyla başlattığı kampanyaya birçok sivil toplum kuruluşundan destek geldi. Aralarında TÜSİAV, TÜGİAD, ASİAD, AFİDER, GGYD, ASTOP ve İMKON gibi kuruluşların temsilcilerinin katıldığı anlamlı buluşmada, nakil olanlar, nakil bekleyenler ve doktorlar da bulundu. Toplantıda, Ankara Üniversitesi Rektörü Erkan İbiş, TÜGİAD Başkanı Barış Aydın, TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak ve Prof. Dr. Rüçkan Akar konuşma yaptılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.