© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

On Altı Sanatçı Birarada

On Altı Sanatçı Birarada

İsatanbul’un önemli sergi evlerinden birisi olan Ekavart on altı sanatçıyı bir araya getirerek özel bir sergi düzenledi.

Cemiyet yaşamının önemli isimlerinden İnci Aksoy’un sahibi olduğu Ekavart, on altı genç sanatçıyı biraraya getirerek eserlerinin yer aldığı özel bir sergi düzenledi. “Seni sanattan çok seviyorum” isimli sergide sanatçılar sanattan çok sevdikleri şeyi resme dökerek ilginç bir çalışmaya imza attılar. Serginin açılışınan cemiyet ve sanat dünyasının önemli isimleri katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.