Başa Dön

Öğretmenlerin Şık Balosu

Öğretmenlerin Şık Balosu

Başkent’in köklü eğitim kurumlarından Arı Okulları, Öğretmenler Günü nedeniyle Wyndham Otel’de görkemli bir balo düzenledi.

Ankara’nın saygın ve köklü eğitim kurumlarından biri olan Özel Arı Okulları, şık bir balo düzenleyerek tüm öğretmenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Özel Arı Okulları Kurucusu Sıtkı Alp ve eşi Süheyla Alp’in ev sahipliğinde gerçekleşen gece kokteylle başladı. Gecede konuşma yapan Arı Okulları Kurucusu Sıtkı Alp; “Öğretmen olduğum için kendimi çok mutlu hissettim. Bu meslek kutsal bir meslek” dedi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren gecede öğretmenler eğlenceli dakikalar yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.