Başa Dön

Öğrencilikten İş Hayatına “Atılım”

blank

Öğrencilikten İş Hayatına “Atılım”

Atılım Üniversitesi, üçyüz davetli öğrencinin yer aldığı mezuniyet yemeğini Congresium Ankara’da düzenlenen şık bir gece ile kutladı.
Ankara’nın önde gelen üniversite kurumları arasında yer alan Atılım Üniversitesi, mezuniyet yemeğini Congresium Ankara’da gerçekleştirilen bir davetle kutladı. Öğrencilerin tüm şıklık ve zerafetleriyle yer aldığı gece, oldukça renkli ve keyifli geçti. Kokteyl ile başlayan kutlama, gecenin ilerleyen saatlerinde sevilen sanatçı Ercan Erco, dj performans ve after parti ile devam etti. Bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayan öğrenciler, mezun olmanın gururlarını yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.