Başa Dön

Nusr-et’den Gözalıcı Açılış

blank

Nusr-et’den Gözalıcı Açılış

Okuma süresi 1 dakika

Oldukça çeşitli ve farklı et lezzetlerini menüsünde bulunduran Nusr-et Steakhouse İstanbul’dan sonra ilk şubesini Ankara Kavaklıdere’de açtı.

Ahşap dekorasyonun hakim olduğu iç ve dış mekan tasarımı ile dikkat çeken ve müşterilerine sunduğu eşsiz et deneyimi ile iş dünyasının değişmeyen adreslerinden olan Nusr-et Steakhouse Başkent’de hizmet vermeye başladı. Restoranın ortaklarından ve isim sahibi Nusret Gökçe’nin müşterileri ile kurduğu birebir ilişki ile farklı bir hizmet anlayışı sunan Nusr-et’in açılışına cemiyet, iş ve siyaset dünyasından oldukça önemli isimler katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.