Başa Dön

Nursel Başeğmez’in Mutlu Günü

blank

Nursel Başeğmez’in Mutlu Günü

Okuma süresi 1 dakika

Ankara cemiyet hayatının elit isimleri, Nursel Başeğmez’in doğum gününü kutlayarak onu bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Nursel Hanım’ın doğum gününde Ankara cemiyet hayatının önemli isimlerinden Benal Ayna, Ahsen Demirci, Akya Gençler, Aysu Yavuz gibi isimler yer aldı. Uzun bir masaya oturan hanımlar, doyasıya sohbet ederek Nursel Başeğmez’in mutlu gününde yanında oldular. Renkli görüntülerle devam eden günde, doğum günü pastasını kesen Nursel Başeğmez’e dostları alkışlarla eşlik etti. Nursel Başeğmez, doğum günü partisine katılan yakın dostlarına teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.