© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Nurol’da Sanat Buluşması

Nurol’da Sanat Buluşması

Sanatseverleri bir araya getirmeye devam eden Nurol Sanat Galerisi, Işıl Özışık’ın resim sergisini meraklılarıyla buluşturdu.

Nurol Sanat Galerisi’nde düzenlenen sergi, Ankaralı sanatseverleri bir araya getirdi. Sergiye Ankaralılar oldukça yoğun katılım gösterdiler. Sergiye katılanlar Işıl Bey’in eserlerini yakından inceleme fırsatı bulurken, sanatta 51. yılını dolduran sanatçı eserlerinde sulu boya ağırlıklı çalışmalarını görücüye çıkardı. Son sergisini Çin’de gerçekleştiren Özışık’ın dikkat çekici eserlerinin yer aldığı sergi, davetlilerin sanatçı ile yaptığı kısa sohbetler ile devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.