© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Norbekov ile Her Şey Mümkün

Norbekov ile Her Şey Mümkün

Kişisel gelişim konusunda bilinçaltı güçlerini kullanarak şaşırtıcı sonuçlar ortaya çıkaran ve dünyada milyonları peşinden sürükleyen Norbekov’un sistemini anlatmak üzere Ankara’ya gelerek seminerler veren Doç. Dr. Kabuljan ve Mahram Murzaev çifti, Ankaralı kursiyerlere ilginç deneyimler yaşattı.

 

Murzaev çifti, Aldino Otel’de NEVA Sanat ve Gelişim Merkezi’nin düzenlediği seminerde düşünce gücü ve bilinçaltı teknikleriyle ruhsal ve fiziksel sorunları aşmanın ipuçlarını verdi. Göz bozuklarının birkaç derece azaldığı, yara izlerinin kaybolduğu ilginç seminer,  düşünce kontrolü sağlayarak ruhun derinliklerinde yatan enerjiyi açığa çıkarmayı öğretiyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.