Başa Dön

Nişantaşı’nda Dekorasyonun Yeni Adresi “Sırmaison”

blank

Nişantaşı’nda Dekorasyonun Yeni Adresi “Sırmaison”

Okuma süresi 1 dakika

Nişantaşı’nda ev dekorasyon mağazası olarak hizmet veren Sırma, yenilenen yüzü ve “Sırmaison” adıyla şık bir kokteyl düzenleyerek tanıtımı gerçekleştirildi.

1995 yılında Nurhan Karabacak tarafından açılan Sırma, Rosella Karabacak ve Şirin Yalçın ortaklığında yenilenerek “Sırmaison” ismiyle Nişantaşı’nda ki mağazasında tekrar hizmet vermeye başladı. Cemiyet ve iş dünyasının seçkin isimlerinin katıldığı davette Nurhan Karabacak, Rosella Karabacak ve Şirin Yalçın ev sahipliği yaparak “Sırmmaison”un yenilenen yüzünü tanıttılar. Davete katılan konuklar mağazayı gezerek ürünlerini yakından incelediler. “Sırmaison”da gümüşten altına, porselenden kristale kadar dünyaca ünlü bir çok markanınn ürünlerini yakından görme fırsatı bulurken, mağazayı beğendiklerini de dile getirmeyi ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.