Başa Dön

Nişan Sonrası İtalic’de Eğlence

blank

Nişan Sonrası İtalic’de Eğlence

Ankara gece hayatının seçkin mekanları arasında gösterilen İtalic, Yıldız Asfalt sahibi Onur Yumuşak ile Zeydan Ailesi’nin zarif kızı Süreyya Zeydan’ın nişan sonrasındaki durağı oldu.

Onur Yumuşak ile Süreyya Zeydan, nişan sonrası Bestekar Sokak’da bulunan İtalic’de eğlence düzenlediler. Evlilik yolunda ilk adımlarını atan mutlu çifti bu özel günde aile yakınları ve dostları yalnız bırakmadı. Geçtiğimiz temmuz ayında tanışan çiftin düğününün ise önümüzdeki şubat ayında JW Marriott Hotel’de olacacağı öğrenildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.