Başa Dön

Next Level’da Görkemli Caz Festivali

blank

Next Level’da Görkemli Caz Festivali

Okuma süresi 1 dakika

Next Level Alışveriş Merkezi 18. Uluslararası Caz Festivali’ne ev sahipliği yaptı. Mayıs ayı boyunca devam eden etkinliğe tüm Başkentliler yoğun ilgi gösterdi.

Caz’ın Kartalları ile start alan etkinlik on büyük sanatçıyı ağırladı. Next Level Podyum Katı’nda gerçekleşen etkinlikte konuklar doyasıya eğlendi. Kahkahanın ve eğlencenin eksik olmadığı etkinlikte renkli görüntüler yaşandı. Davetin ev sahipliğini ise AVM Müdürü Pınar Gürer gerçekleştirdi. Gürer konuşmasında, tüm Ankaralılar’a yoğun ilgisinden dolayı teşekkür etti. Yavuz Akyazıcı, Eren Coşkuner Quartet, Karsu, Ozan Musluoğlu, ” My best friends are vocalists”, Ayhan Sicimoğlu & Latin All stars, Kerem Görsev Trio feat, Funk off, Çağıl Kaya, Burhan Öcal gibi isimlerin sahne aldığı etkinlikte Mayıs ayı boyunca Ankaralılar doyasıya eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: