Başa Dön

Next Level’da Geri Sayım

blank

Next Level’da Geri Sayım

Pasifik İnşaat tarafından hayata geçirilen Ankara’nın ilk karma kullanımlı projesi Next Level AVM, Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan ve Next Level AVM Müdürü Şafak Aksöyek Toros öncülüğünde tanıtıldı.
Açık hava konsepti mağaza karması, müstakil sinema binası ve farklı damak tatlarına hitap eden restaurantları ile Ankara’nın yeni buluşma adresi olmaya aday olan Next Level AVM’nin tanıtımı oldukça beğeni topladı. Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan konuşmasında “Next Level AVM’de kolay dolaşılabilen ve rahat alışveriş yapılabilen çekici bir tarz oluşturduk. Mağaza karmasını oluştururken detaylı bir çalışma yaptık.” dedi. Next Level AVM Müdürü Şafak Aksöyek Toros ise, Next Level AVM’nin Ankara’da alışılagelmişin dışında açık hava keyfi sunacağını vurguladı. Davet konuklara sunulan özel ikramlarla devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.