Başa Dön

Next Level Hızla Tamamlanıyor

blank

Next Level Hızla Tamamlanıyor

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın en dikkat çeken bölgesinde oldukça büyük bir ölçeğe sahip olan Next Level’ın sahibi Fatih Erdoğan, rezidansların, ofislerin ve alışveriş merkezinin yapılacağı inşaatı tanıttı.

Başkente yeni bir soluk katan, üç değişik konseptte ve farklı isteklere yönelik yapılan rezidanslar şimdiden sahiplerini bulmaya başladı. Londra, Paris ve New York konseptlerinde üretimi gerçekleşen rezidanslar isteğe göre yapılabiliyor. Satışa çıktığı andan itibaren büyük ilgi gören bu ayrıcalıklı rezidansların yüzde yirmisinin çok kısa zamanda satılmış durumda olduğu da ayrıca ifade ediliyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.