Başa Dön

NetWork’ten 3D’li Tanıtım

blank

NetWork’ten 3D’li Tanıtım

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye’nin en önemli tekstil markalarından NetWork, 2011 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu 1001 Direk Sarnıcı’nda düzenlenen özel geceyle tanıtımını gerçekleştirdi. Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner ve Ay Marka Mağazacılık Genel Müdürü Eren Çamurdan’ın ev sahipliğinde, gerçekleştirilen bu özel geceye iş, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış simaları yoğun ilgi gösterdi.

NetWork’ün Timeless adlı yeni kadın ve erkek parfümü, markanın yeni koleksiyonları ve marka yüzleri Sienna Miller ile Patrick Petitjean’ı konu alan özel bir tanıtım performansı sergilendi. Network’ün marka yüzleri Sienna Miller ile Patrick Petitjean’ın, 3D destekli video mapping teknolojisiyle yaratılan özel görüntüleriyle konukların arasında oldukları hissi yaratılması, gecenin sürpriziydi. Tanıtım gecesinde konuklar dünyanın en önemli DJ’lerinden DJ Dorian’ı dinleme şansını da yakaladılar.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.