Başa Dön

Neşeli Doğum Günü

blank

Neşeli Doğum Günü

Okuma süresi 1 dakika

ES Styling’in sahipleri ve aynı zamanda Ankara gece hayatının sevilen isimlerinden Ersan Başbuğ’ın eşi Sinem Gülseren Başbuğ, yeni yaşını oldukça keyifli geçen bir partiyle kutladı.

Başkent cemiyetinin sevilen ismi Sinem Gülseren Başbuğ’un Günaydın Kebap’da gerçekleşen doğum günü partisine, sosyal yaşam hayatının ünlü simaları katıldı. Davette Sinem Hanım’ı eşi ve yakın arkadaşları yalnız bırakmadılar. Davet beraberce yenilen akşam yemeğiyle başlarken gecenin ilerleyen saatlerinde tam bir parti havasına büründü. Sinem Hanım’ın eşi Ersan Başbuğ keyifli geçen partide neşeli davranışlarıyla günü renklendiren isimler arasındaydı. Keyifli geçen gece, doğum günü pastasının kesilmesinin ardından devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: