Başa Dön

Nermin Kılınçarslan’ın Mutlu Günü

blank

Nermin Kılınçarslan’ın Mutlu Günü

Ankara cemiyet hayatının seçkin ve sevilen isimlerinden Nermin Kılınçarslan, yeni yaşını yakın dostlarının katıldığı keyif dolu bir parti ile kutladı.

Başkent cemiyet hayatının bilinen simalarından Kuanta A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olan Nermin Kılınçarslan, yeni yaşını en yakın dostları ile kutlarken Komşu Restoran’da gerçekleşen parti cemiyetin önde gelen isimlerini de bir araya getirdi. Oldukça renkli görüntülere sahne olan partide Nermin Kılınçarslan, kendini yalnız bırakmayan tüm dostlarıyla yakından ilgilendi. Nermin Hanım’ın yaş gününe katılan konuklar, günlük hayatın stresinden uzaklaşarak güzel bir günü geride bıraktılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.