Başa Dön

Nebil Restaurant Açıldı

blank

Nebil Restaurant Açıldı

Okuma süresi 1 dakika

Park Oran Ofis’te hizmet vermeye başlayan Nebil Restaurant çok özel bir gece ile konuklarını ağırladı. Açık hava terasında klasik müzik dinletisi ve kokteyl ile başlayan gece daha sonrasında mekanın ana salonunda devam etti.

Canlı müzik keyfinin yanı sıra Nebil Restaurant’ın en güzel mezeleri ve yemekleri konuklara ikram edildi. Hem dekoru hem de yemeklerinin lezzetiyle konuklardan tam not alan Nebil Restaurant’ta ilerleyen saatlerde ise flashmob adı verilen çok özel bir gösteri düzenlendi. Davetin ev sahipliğini gerçekleştiren Nebil koçak ile iş ortağı Önder Özdemir davetlileri kapıda ağırladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: