Başa Dön

“Nata İncek” Konutları Görücüye Çıktı

blank

“Nata İncek” Konutları Görücüye Çıktı

Okuma süresi 1 dakika

Adını ilk olarak, News Record (ENR) tarafından açıklanan “Dünyanın En Büyük 225 Uluslararası Müteahhiti” listesinde 33 Türk firma arasında yer alarak duyuran, Başkent’in tanınmış firmalarından Nata Holding, yeni projesi Nata İncek Konutları’nı görücüye çıkardı.
Mogan Gölü manzarası ile Ankara’da konut sektöründe standartları değiştirecek Nata İncek Projesi, satış ofisinde düzenlenen şık bir davet ile lansmanını gerçekleştirdi. Nata Holding Yönetim Kurulu Başkanı Namık Tanık ile eşi Aysel Tanık ve Yönetim Kurulu Üyesi genç iş adamı Yusuf Tanık’ın ev sahipliğini yaptığı davet, cemiyet hayatını da bir araya getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: