Başa Dön

Nar Yeni Adresinde

blank

Nar Yeni Adresinde

Okuma süresi 1 dakika

Yedi yıla yakın bir süredir Başkentlilere seçkin ve zarif ürünler sunan Nar Koleksiyon Filistin Caddesi’nin ardından ikinci mağazasını Cepa AVM’de açtı.

Cemiyetin hayatının ünlü isimlerinin bir araya geldiği kokteylde birbirinden leziz ikramlar davetlilerin beğenisini kazandı. Ayşe Arat tarafından kurulan ve şu an Meltem Bengi’nin liderliğinde hizmet veren mağaza amacı üst düzey hediyelik eşyalar sunmak ve modernize edilmiş Türk el sanatlarını yaşatmak. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan mağazada masa düzeneklerinden kol düğmelerine kadar çok çeşitli ve şık hediyeler bulmak mümkün.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.