© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Nalan Haznedar’ın Mutlu Günü

Nalan Haznedar’ın Mutlu Günü

Genç güzel ve başarılı moda tasarımcısı Nalan Haznedar, doğum gününü yakın dostlarının katılığı renkli bir partiyle kutladı.

Velo Weddings & Events’de gerçekleşen sürpriz partide Nalan Haznedar, kendi tasarımı olan kırmızı elbisesiyle adeta göz kamaştırdı. Yaklaşık elli davetlinin katılığı doğum günü partisinde Nalan Hanım, oldukça heyecanlı ve mutlu görünüyordu. Yakın dostlarının kendisini yalnız bırakmadığı partide katılımlarından dolayı herkese teşekkür eden Nalan Haznedar, davetlilerle de yakından ilgilendi. Renkli gecede Ece Göker, Ekim Aker ve Nilay Armağan gibi isimler de yer alırken gece başladığı gibi keyifli görüntülerle son buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.