© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Mutlulukları Gözlerine Yansıdı

Mutlulukları Gözlerine Yansıdı

Gazeteciler Cemiyeti Ankara Başkanı Nazmi Bilgin’in Devlet Tiyatrosu Sanatçısı kızı Sinem Bilgin ile Nedret- Metin Ersu çiftinin Ziraat Mühendisi oğulları Batu Ersu, aileleri ve yakın dostlarının katıldığı sade ve şık bir nikahla hayatlarını birleştirdi.

MinaSera AVM’nin teras katında yer alan Wishes Wedding’de hayatlarını birleştiren mutlu çift orta okul yıllarında tanıştı. Zamanla arkadaşlıkları aşka dönüşen çiftin nişanı ise damadın yurtdışında olmasından dolayı bir hafta önce yapıldı. Karanlıktan aydınlığa doğru el ele yürüyerek gelen çifti gören davetliler,uzun süre alkışlarla çifte eşlik ettiler. Nikah şahitliklerini Bahadır Kat, Bedirhan Şener, Damla Kilimci ve Ebru Erbaş’ın yaptığı nikat töreninde karşılıklı “Evet”lerin ardından çift balayı için Kıbrıs’a uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.