Başa Dön

Mutlulukları Gözlerine Yansıdı

blank

Mutlulukları Gözlerine Yansıdı

Halit-Şenay Dağlı çiftinin iş adamı oğlulları Alper Dağlı ile Can-Nurben Kendirli çiftinin zarif kızları çankaya Üniversitesi Ticaret Yönetimi mezunu Seda Cin muhteşem bir düğünle evlendiler.

Adana Sofrası’nda gerçekleşen düğünde hayatlarını birleştiren mutlu çift, bir buçuk yıl önce arkadaş ortamı vasıtasıyla tanıştı. Geçtiğimiz nisan ayında evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan mutlu çiftin düğününde davetliler arasında siyaset ve cemiyet hayatından çok sayıda seçkin isim katıldı. Şahitler Burhanettin Kaya, Nazmi Haşemoğlu ve AK Parti istanbul Milletvekili Lokman Ayva’nın huzurunda nikah memururun sorusuna “Evet” yanıtını veren çift ilk danslarını birbirlerinin gözlerinin içine bakarak gerçekleştirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.