Başa Dön

Mutlulukları Gözlerinden Okundu

blank

Mutlulukları Gözlerinden Okundu

Okuma süresi 1 dakika

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tanışan ve zaman içinde arkadaşlıkları aşka dönüşen Pınar Telli-Baran Celtemen çifti oldukça şık ve görkemli bir düğünle evlendiler.

Swiss Otel’de gerçekleşen düğünde birlikteliklerini evlilik ile taçlandıran çift, aynı bölümü okudukları Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tanıştı. İki yıl önce evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan mutlu çiftin düğününde yakın dostları aileleri çiftleri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar. Gelin Pınar Telli Pronovias marka gelinliği tercih ederken, damat Baran Celtemen ise Beymen damatlığı tercih etti. Mutlu çift ilk danslarını birbirlerinin gözlerinin içine bakarak gerçekleştirirken balayı için Amerika’ya uçtular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.