© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mutluluğa “evet” Dediler

Mutluluğa “evet” Dediler

Savunma sanayisinde görev alan Can Koçak ile Grafiker Ece Gökmen Sheraton Otel’de gerçekleşen muhteşem düğün ile dünya evine girdi.

Sekiz yıl önce Bilkent Üniversitesi’nde tanışan genç ikilinin düğününe çok sayıda konuk katıldı. Genç çift evlilik yolunda ilk adımlarını ise 2014 yılında aile arasında nişanlanarak gerçekleştirdi. İkili nikah masasına davetlilerin alkışları eşliğinde yürürken heyecanları gözlerinden okunuyordu. Çiçeği burnunda olan ikili davetliler huzurunda ilk danslarını gerçekleştirdi. Alkışlar eşliğinde dans eden ikili, sonrasında konuklarını masalarında ziyaret etti. Renkli geceye katılan konuklar adeta şıklık yarışı içindeydi. Çift düğünün ardından balayı adresleri olan Antalya’ya uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.