Başa Dön

Mutluluğa “Evet” Dediler

blank

Mutluluğa “Evet” Dediler

Okuma süresi 1 dakika

Avukat Onat Önal ile Finans Uzmanı İpek Şeylan Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da düzenlenen bir törenle hayatlarını birleştirdi.
Ortak arkadaşları aracılığıyla tanışarak, bir yıl önce nişanlanan Onat Önal ve İpek Şeylan, Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşen törenle dünya evine girdiler. İş, cemiyet ve sanat dünyasından çok sayıda seçkin konuğun katıldığı gecenin ev sahipliğini çiftin aileleri üslendi. Genç çiftin nikah şahitliğini Müzisyen İrem Bozkurt ile Mesa Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Bingöl yaptı. Renki görüntülerin ortaya çıktığı düğünün ardından çiçeği burnunda çift, balayı için Maldivler’e uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: