Başa Dön

Mutluluğa “Evet” Dedi

blank

Mutluluğa “Evet” Dedi

Okuma süresi 1 dakika

İş adamı Can Şahintürk ile Merve Nantu Swiss Otel’de gerçekleştirdikleri düğünle dünyaevine girdi. Beş yıllık birlikteliklerini resmiyete döken genç çiftin düğün törenine çok sayıda seçkin konuk katıldı.

Kokteyl ile başlayan davette renkli anlar yaşandı, geceye katılan konuklar şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Alkışlar eşliğinde nikah masasına yürüyen gelin ve damat, beş yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. “Evet”lerin ardından imzalarını atan çiftin nikah şahitliklerini Betül-Selahattin Çimen, Aydın Yurdum ve Hulusi Akar birlikte yaptı. Üç ay önce aile arasında gerçekleşen törenle nişanlanan ikili balayı adreslerini de Japonya olarak belirledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: