Başa Dön

Mutluluğa “evet” Dedi

blank

Mutluluğa “evet” Dedi

Okuma süresi 1 dakika

Birleşmiş Milletler Proje Koordinatörü Gökçen Emre ile Aşan inşaat Yönetim Kurulu Üyesi Nazra Aşan Hilton Otel’de gerçekleşen şık düğünle dünyaevine girdi.
Genç ikilinin mutlu gününe yakın arkadaşları ve aile dostları katılım gösterdi. 6 yıldır birlikte olan ikili 6 ay önce evlilik yolunda ilk adımlarını atarak nişanlandılar. Mutlu çift nikah masasına elele yürürken salonda alkış sesleri yükseldi. “evet” lerin ardından çift ilk danslarını davetliler huzurunda gerçekleştirdi. ikili düğünün ardından balayı adresleri olan Bali’ye uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: