Başa Dön

Mutluluğa “Evet” Dedi

blank

Mutluluğa “Evet” Dedi

Okuma süresi 1 dakika

İş adamı Sadık Kadirhan Köseoğlu ile İşletmeci Duygu Özlem Balaman Wyndham Otel Ankara’da gerçekleşen şık törenle hayatlarını birleştirdi.

Ortak arkadaşları aracılığıyla tanışarak, altı ay önce nişanlanan Sadık Kadirhan Köseoğlu ve Duygu Özlem Balaman Wyndham Otel’in büyük salonunda gerçekleşen düğün ile evlendi. Davetlilerin alkışları eşliğinde nikah masasına yürüyen çiftin mutluluğu gözlerden okunuyordu. Nikahın ardından genç çift kendilerine özel seslendirilen parçanın eşliğinde ilk danslarını gerçekleştirdi. Keyifli dakikalarla dolu gecede renkli görüntüler yaşandı. İkili düğünün ardından balayı için Mısır’ın yolunu tuttu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: