Başa Dön

Muratoğlu ve Ekmekçi Ailelerinin Mutlu Günü

blank

Muratoğlu ve Ekmekçi Ailelerinin Mutlu Günü

İnşaat mühendisi Emre Muratoğlu ve Atılım Üniversitesi Üretim Mühendisliği son sınıf öğrencisi Aylin Ekmekçi çifti, görenleri kıskandıracak görkemli bir törenle evlendi.
Üniversite yıllarından tanışan ve üç ay önce nişanlanan çiftin JW Marriot Otel’de gerçekleşen düğününe Ankara iş, siyaset ve sosyal hayattan birçok davetli katıldı. Geceye katılanlar arasında CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün, Safiye Soyman ve Faik Öztürk gibi isimler yer aldı. Ev sahipliğini çiftin aileleri Kemal-Gül Muratoğlu ile Rüstem Ekmekçi ve Gülistan Ekmekçi yaptı. Nikah şahitliklerini Sinan Aygün, Ali Oksal, Süleyman Aslan, Teoman Zeydan ve Kübra Ekmekçi üstlenirken mutlu çift balayı için Dubai’yi seçti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.