Başa Dön

Muhteşem Kına

blank

Muhteşem Kına

Okuma süresi 1 dakika

Yedi yıl önce üniversite ortamında tanışan Nazlı Tavşan ile Eyyüp Gergerli Çukurambar’daki Holiday İnn Otel’de gerçekleşen kına gecesiyle bekarlığa veda etti.

İş adamı Eyyüp Gergerli ile Elektirik Mühendisi Nazlı Tavşan Çukurambar’daki Holiday Inn Otel’de gerçekleştirdikleri kına gecesinde tüm dostlarını ağırladı. Osmanlı geleneklerinin yansıtıldığı gecede hiçbir detay atlanmadı. Doyasıya eğlenen genç çift, gecenin sonunda katılan tüm konuklara teşekkür etti. İkili bu özel günü ölümsüzleştirmek adına bol bol fotoğraf çektirdi. Kınanın ardından çift Şanlıurfa’da gerçekleştireçekleri düğün için hazırlık yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: