Başa Dön

Muhteşem Evlilik Provası

blank

Muhteşem Evlilik Provası

Form Gayrimenkul Değiştirme ve Danışmanlık AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Atilla Dikmetaş'ın kızı Sinecen Dikmetaş ile Emniyet Mensubu Oğuz Özcan'ın oğlu Batuhan Özcan muhteşem bir nişan töreniyle evliliğe ilk adımı attılar.

Üniversite yıllarında başlayan aşklarını muhteşem bir nişan töreniyle taçlandıran  çift evliliğe ilk adımı attı. Sinecan Dikmetaş ve Batuhan Özcan'ın bu mutlu gününde arkadaşları ve yakın aile dostları yanlız bırakmadı. Kır düğünü konseptinde gerçekleştirilen nişan töreni kokteylle başladı. Daha sonra mutlu çift törenin yapılacağı alanına davetlilerin oluşturduğu koridorun arasından 3 küçük nedimenin eşliğinde geldi. Oldukça çoşkulu bir biçimde gerçekleştirilen nişan töreni yüzüklerin takılmasının ardından dakikalarca süren havai fişek gösterisiyle devam etti. Nişan töreninin ardından  yemeğe geçen misafirler genç çifti tebrik etti.  Düğünün Şubat'ta gerçekleştirileceğini öğrendiğimiz çiftin mutluluğu ise görülmeye değerdi.

Fotoaltı: Genç çift törenin yapılacağı alana davetlilerin oluşturduğu koridordan 3 küçük nedime eşiliğinde geldi.
Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.