Başa Dön

Muhteşem Düğün

blank

Muhteşem Düğün

Hattat Holding Yonetim Kurulu Üyesi ve Enerji Yatırımları Başkan Yardımcısı İpek Hattat ile Hedef Makina Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Hayık Tarabya Otelinde gerçekleşen muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Hattat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hattat ve Şükran Hattat’ın kızları, Hattat Holding Yonetim Kurulu Üyesi ve Enerji Yatırımları Başkan Yardımcısı İpek Hattat; Adanalı İşadamı Ali Hayık ve Didar Hayık’ın oğlu Hedef Makina Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Hayık ile dün akşam Tarabya Otel’de nikah masasına oturdular. Seçkin konukların katıldığı nikah töreninde, genç çiftin nikah şahitliklerini TBMM Başkan Vekili Sadık Yakut, İrfan Gündüz ve Hüseyin Bayraktar üstlendiler. Üç yıl önce bir iş toplantısında tanışarak geçtiğimiz yıl aile arasında yapılan bir nişanla evlililiğe ilk adımlarını atan çift, konuklar ve şahitler huzurunda evet dediler. İpek Hattat gelinliliği Vakko özel tasarım olarak seçerken, damatlık Giorgio Armani imzası taşıyordu. Balayını Maldivler’de geçirecek olan çift, mutluluklarını tüm dostları ile paylaştılar. DJ Hayati’nin birbirinden güzel mixleri ve gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan genç sanatçı Barboros konuklara eğlenceli saatler yaşattı. Gecenin sürprizi ise başarılı trompet ustası Merih Ermakastar’ın şovu oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.