Başa Dön

Muhteşem Düğün Töreni

blank

Muhteşem Düğün Töreni

Okuma süresi 1 dakika

Gayrimenkul Değerlendirme Uzmanı Ömür Firidin ve Dekart Havuz Yöneticisi Begüm Olcay, Bilkent Otel’in Sakarya Salonu’nda gerçekleştirilen görkemli bir düğün töreni ile birlikteliklerini evlilik ile taçlandırdılar.

Hayal-Turgay Olcay çiftinin kızları Dekart Havuz Yöneticisi Begüm Olcay ile Emine-Ömer Firidin çiftinin oğulları Gayrimenkul Değerlendirme Uzmanı Ömür Firidin, Bilkent Otel’de düzenlenen ve birbirinden şık davetlinin katıldığı gecede dünya evine girdiler. Mutlu çifti bu özel günlerinde aile yakınları ve dostları yalnız bırakmadı. Aile büyüklerinin davetlileri tek tek karşılayarak örnek ev sahipliği gerçekleştirdiği törende mutlu çiftin heyecanı da yüzlerine yansıdı. Davetlilerin yerlerini almasının ardından salona ele ele, alkışlar eşliğinde giren çift, adeta göz kamaştırdı. Görkemli törende nikah memurunun sorusuna kuvvetli bir “evet” yanıtı veren mutlu çift, balayına Paris’e uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.