Başa Dön

Muhteşem Bir Düğünle Evlendiler

blank

Muhteşem Bir Düğünle Evlendiler

Okuma süresi 1 dakika

Sağlık sektörünün önde gelen isimlerinden Volkan Berberoğlu ve Kültür Üniversitesi Öğretim Görevlisi Fulya Aydın Ankara Sheraton Hotel’de gerçekleştirilen görkemli bir düğün töreniyle evlendi.

Ankara Sheraton Hotel’de düzenlenen düğün ile hayatlarını birleştiren Volkan Berberoğlu ve Fulya Aydın’ın düğünü renkli görüntülere sahne oldu. Üç yıl önce yüksek lisans yaparken tanışan çiftin nişanı geçen sene yaz Ağustos ayında Fransız Bahçeleri’nde özel konukların eşliğinde gerçekleşti. Balayı adresi için Uzak Doğu’yu tercih eden çift Ankara’daki düğün sonrası Zonguldak’ta da ikinci bir düğün daha gerçekleştirecek.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.