Başa Dön

Models of Fashion Gecesi

blank

Models of Fashion Gecesi

Okuma süresi 1 dakika

Sheraton Otel’de oldukça yoğun bir katılımla gerçekleştirilen Models of Fashion’ın final gecesi, gelirlerin tamamının İlgi Otizm Derneği’ne bağışlandığı bir davetle gerçekleşti.

Güzeller geçidinin yaşandığı yarışmanın jürisinde; Fatma Özyurt, Mine Aygün, Coşkun Kaplan, Hülya Topçuoğlu ve Nezih Allıoğlu gibi Ankara’nın seçkin isimleri yer aldı. Davete iş ve sosyal hayattan birçok katılım gerçekleşti. Koltuklarında yer alan konuklar, yarışmacıları pür dikkat izledi. Farklı kıyafetlerle jüri ve konuklara kendilerini beğendirmeye çalışan mankenlerin, heyecanları gözlerden kaçmadı. Yarışmanın kraliçesi Damla Şentürk seçilirken, ikinci Nihan Boynukısa, üçüncü Çiçek Arsu, dördüncü ise Duygu Adanur oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.