Başa Dön

Modasever Hanımlar Beymen’de Buluştu

blank

Modasever Hanımlar Beymen’de Buluştu

Okuma süresi 1 dakika

Kendi markasını adı altında dünya çapında bir marka yaratan Modacı Hakan Yıldırım, Beymen Halkla İlişkiler Müdürü Gülden Büyükuçak ev sahipliğinde cemiyet hayatının tanınan simaları ile bir söyleşi gerçekleştirdi.

Ünlü modacı Hakan Yıldırım’ın söyleşisine katılan konuklar şıklıklarıyla göz kamaştırırken, Hakan Yıldırım’ı da pür dikkat dinlediler. Günümüz trendleri hakkında keyifli bir söyleşi gerçekleşen buluşmada Paris Moda Haftası’ndan sokak modasına kadar birçok konu ele alındı. Gülden Hanım’ın sorularına içtenlikle yanıt veren Yıldırım, cemiyet hanımlarının sorularını da cevapsız bırakmadı. Yıldırım, şık ve modern görünmek isteyen kadınlar dristen elbiseler, tulum, ince-ipek gömlekler, ve denim pantolonlar önerdi. Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen söyleşi konuklara sunulan ikramlar ile sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.