Başa Dön

Moda Tutkunları Beymen Kavaklıdere’de Buluştu

blank

Moda Tutkunları Beymen Kavaklıdere’de Buluştu

Okuma süresi 1 dakika

Beymen Kavaklıdere, Gülden Büyükuçak ev sahipliğinde gerçekleşen ve Marka Danışmanı Özlem Güsar’ın konuk olduğu sohbet toplantısına ev sahipliği yaptı.

Beymen Kavaklıdere Marka Danışmanı Özlem Güsar, 2014 aksesuar ve takı trendlerini Ankaralı modasever hanımlar anlattı. Oldukça samimi bir havada geçen davette, Ankara cemiyet hayatının tanınan simaları yer aldı. Güsar, yeni sezonda ön plana çıkan ürünleri, dikkat edilmesi gereken detayları ve stil ipuçlarını hanımlar için paylaştı. Özlem Güsar’ın konuşmasını büyük bir ilgiyle dinleyen davetliler, kendisine moda ve trendler hakkında sorular yöneltti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.