Başa Dön

Minik Şefler Mutfak Atölyesi’nde

blank

Minik Şefler Mutfak Atölyesi’nde

Okuma süresi 1 dakika

23 Nisan Çocuk bayramı sebebiyle Minik Şefler, USLA (Uluslararası Servis ve Mutfak Akademisi)’nın usta şefleri ile birlikte City’s Nişantaşı Mahalle katında mutfağa girdi.

City’s Nişantaşı’nın yenilenen Mahalle katında düzenlenen davette cemiyet hayatının ünlü simaları çocuklarının arasında gerçekleşen kurabiye yarışında eğlenceli anlar yaşandı. Mutfak Atölyesi’nde minik şeflere USLA’nın usta şeflerinden Gizem Yılmaz, Flurin Kraushaar, Cenk Akkaya, Richard Madzar, Simru Sürmeli eşlik etti. Yarışmaya katılan ünlü minik şeflere kupa ödülü verilirken Imaginarium’un güzel hediyeleri ve neşeli maskotu KicoNico ile miniklerin sevinci bir kat daha arttı. Mutfaktaki yeteneklerini konuşturan ünlü miniklerin anneleri ise çocuklarının ellerinden çıkan kurabiyelerin tadına bakarak keyifli sohbetlerle renkli bir öğlen yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: