Başa Dön

Minik Can’a Renkli Kutlama

blank

Minik Can’a Renkli Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

Minik Can’a Renkli Kutlama

Ankara’nın genç iş adamlarından ve TÜGİAD Ankara Şubesi’nin değerli üyelerinden Erman Oymagil’in oğlu Can Oymagil’in doğum günü, Cep Mutfak Restoran’da kutlandı.

Ankara’nın genç iş adamı ve TÜGİAD Ankara Şubesi üyesi Erman Oymagil’in oğlu Can Oymagil’in doğum günü, Cep Mutfak Restoran’da kutlandı. Kutlamada yakışıklı Can’ın şaşkınlığı ve heyecanı gözlerden kaçmazken, minik Can ailesiyle beraber eğlenceli dakikalar geçirdi. İki yaşına basan Can’ın babası Erman Bey, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarını teşekkürlerini iletti. TÜGİAD üyelerinin de bulunduğu kutlama pasta kesimi ile sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.