Başa Dön

Minik Ali’ye Büyük Kutlama

blank

Minik Ali’ye Büyük Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

Mag Dergi İmtiyaz Sahibi Can Cavuşoğlu ile zarif eşi Seda Çavuşoğlu oğulları Ali’ye sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi.

Oldukça renkli görüntülerin ortaya çıktığı partide Can- Seda Çavuşoğlu çifti, davetlilerle yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösterdi. Yakışıklı Ali’nin Minyon temalı yaş günü partisine katılan arkadaşları ve aile dostları, yeni yaşında Ali’yi yalnız bırakmadı. Heyecan dolu bakışlar eşliğinde gelen pastayı üfleyen Ali, arkadaşlarıyla beraber oyunlar oynayarak günün tadını çıkardı. Party Point tarafından düzenlenen organizasyon, büyük beğeni topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: