© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Mini Mağazası Kalamış’ta

Mini Mağazası Kalamış’ta

BMW, MINI ve Land Rover markalarının satış ve satış sonrası hizmetinde uzun yıllardır başarıyla rol alan Borusan Otomotiv Yetkili Satıcısı Kosifler Oto, Türkiye’nin ilk “exclusive” MINI Showroomunu, İstanbul’un güzide semtlerinden Kalamış’ta “Kosifler Oto MINI Kalamış” adıyla açtı. Açılış için özel bir kokteyl düzenlendirken kokteyle sosyal yaşamın tanıdık simaları katıldı. Tüm MINI modellerinin yanı sıra, markanın özel seri ve sınırlı üretim modellerinin de MINI severlerin beğenisine sunulacağı 170 m2 ‘lik geniş showroomda, 10 araçlık sergileme alanı bulunuyor. Konukların MINI modellerini yakından inceleme ve modeller hakkında bilgi alma fursatı bulduğu açılışta Kosif Ailesi misafirleriyle yakından ilgilendi. Davette 1965 model bir Mini Cooper S modeli de sergilenirken hemen yanında bulunan 2013 model Mini Cooper markanın zaman içindeki değişimini yansıtıyordu. Açılışta Kosif Ailesi’nin yanısıra MINI’nin yöneticileri de hazır bulunurken BMW Group Bayi Geliştirme Müdürü Markus Rehm Hilal Kosif’e Türkiye’nin ilk “exclusive” MINI Showroomu olan bu özel mağaza için bir plaket takdim etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.