Başa Dön

Mickey’s 14 Yaşında

blank

Mickey’s 14 Yaşında

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın Arjantin Caddesi’nde bulunan ve elit eğlence mekanları arasında yerini koruyan Mickey’s by Las Chicas, sahibi Gökhan Erden’in ev sahipliğinde on dördüncü yılını kutladı.

Arjantin Caddesi’nde yer alan şubesinin on dördüncü yılını kutlayan Mickey’s by Las Chicas şık bir davetle misafirlerini ağırladı. Hizmet kalitesiyle adından sıkça söz ettiren mekanın sahibi Gökhan Erden davetlilerle yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi. DJ performansı ile devam eden gece de konuklar eğlenceli dakikalar geçirdi. Mickey’s by Las Chicas’ın yeni yaş pastasını eşi Didem Hanım’la kesen Gökhan Bey, bu özel geceye katılan marka tutkunlarına teşekkürlerini sunmayı da ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.