Başa Dön

“Men in Black” Şov

“Men in Black” Şov

Ünlü modacı Hakan Akkaya, Mecedez-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında “Men in Black” ismiyle yeni koleksiyonunu görücüye çıkardı.

Adından sıkça söz ettiren başarılı tasarımcı Hakan Akkaya, üçüncü kez “Men in Black” konseptiyle Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da moda tutkunlarının karşısına çıktı. Çok sayıda davetlinin ve İstanbul sosyal yaşamının ünlü isimlerinin katıldığı defilede sergilenen 80 kombin büyük beğeni topladı. İstanbul Fashion Week’te moda rüzgarları estiren Akkaya, göz alıcı tasarımlarıyla önümüzdeki Mart ayında Los Angeles Fashion Week’e katılacak. Kadın ve erkek tasarımlarından oluşan defilede konukları kendisine hayran bırakan baş manken Çağla Şikel’e otuz beş farklı manken eşlik etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.