Başa Dön

“Medya Oscarları” Sahiplerini Buldu

blank

“Medya Oscarları” Sahiplerini Buldu

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği’nin ( RTGD ) her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘ Medya Oskarları ’ ödülleri sahiplerini buldu.

RTGD Medya Oskarları ödül töreni Ankara Rixos Otel’de şık bir tören ile gerçekleşti. Çok sayıda seçkin ismin katıldığı gecede keyifli anlar yaşandı. Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın yanı sıra Tuba Büyüküstün, Sarp Levendoğlu, Ali Sunal, Mesut Yar gibi televizyon dünyasının ünlü isimleri gecede yer aldı. Tören sonrası davetlilerle fotoğraf çektiren ünlü isimler sosyal medyada beğeni rekorları kırdı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.